b184.jpg

Vyhledávání

Aktuality

Vítáme Vás

Vytisknout

 

Připravujeme pro Vás nové, moderní a přehlednější webové stránky.

Prosíme o trpělivost.

 

Děkujeme!

 

 

Hromadný rozvrh školní rok 2018/2019

Vytisknout

 

 

HUDEBNÍ OBOR

 

STOCHOV

 

 

PONDĚLÍ

 

15:55 – 16:20 Intonace mladších           Kamila Barochová ZUŠ č.4

 

16:20 – 16:45 Intonace starších             Kamila Barochová ZUŠ č.4

 

16:45 – 17:20 Komorní zpěv                 Naďa Chrobáková ZUŠ č. 1 nebo 6

 

16:10 – 16:55 Ansámbl              Jiří Daňha ZŠ č.215 (1 x za 14 dní)

 

17:55 – 19:00 Orchestr             J. Daňha +L. Košumberská ZŠ č.215

 

19:10 – 19:55 Hudební seminář           Jiří Daňha ZŠ č.215

 

17:00 – 17:45 Kytarový soubor           Jiří Konupka ZUŠ 1.patro

 

 

 

ÚTERÝ

 

14:45 – 15:30 Hudební nauka 1.ročník           Kamila Barochová ZŠ č.215

 

15:40 – 16:25 Přípravná HN                Tereza Mlynaříková ZŠ č.215

 

16:35 – 17:20 HN 4. + 5.ročník           Kamila Barochová ZŠ č.215

 

17:30 – 18:15 HN 6. + 7.ročník           Kamila Barochová ZŠ č.215

 

18:25 – 19:10 Ansámbl                Ivo Novák ZUŠ č.5 (1x za 14 dní)

 

 

 

 

STŘEDA

 

17:00 – 18:30 Rosička (pěvecký sbor) Tereza Mlynaříková, Ivo Novák ZŠ č.215

 

 

 

PÁTEK – výuka od 14.9.

 

14:00 – 14:45 HN 2.ročník           Kamila Barochová ZŠ č.215

 

15:05 – 15:50 HN 3.ročník           Kamila Barochová ZŠ č.215

 

 

 

 

 

 

HUDEBNÍ OBOR na pobočkách

 

 

TUCHLOVICE

 

 

STŘEDA

 

 

13:30 – 14.15 Přípravná HN + 1.ročník     Jiří Daňha ZŠ č. III (od 12.9.)

 

14:25 – 15:10 HN 2. + 3. ročník                Jiří Daňha ZŠ č. III

 

15:20 – 16:05 HN 4. + 5. ročník                Jiří Daňha ZŠ č. III

 

16:15 – 17:00 HN 6. + 7. ročník                Jiří Daňha ZŠ č. III

 

 

 

 

KAMENNÉ ŽEHROVICE

 

 

PONDĚLÍ

 

 

14:40 – 15:25 HN 3. + 4.ročník          Nela Slavíková ZŠ 1.patro

 

 

LÁNY

 

 

STŘEDA

 

 

15:30 – 16:15 HN 2. + 3.ročník       Kamila Barochová ZŠ učebna VV(od 12.9.)

 

 

 

 

 

 

 

TANEČNÍ OBOR

 

výuka v malém sále DK Stochov s Valerií Daňhovou

 

 

ÚTERÝ

 

 

15:15 – 16:20 3. + 4. ročník Taneční průprava

 

16:30 – 17:35 1. + 2. ročník Taneční průprava

 

17:45 – 18:50 5. - 7. ročník Taneční průprava (do 19:15 navazuje 1. II cyklu)

 

 

 

ČTVRTEK

 

 

15:15 – 16:20 1. + 2. ročník Taneční praxe

 

16:30 – 17:35 Přípravný TO

 

17:45 – 18:50 3. + 4. ročník Taneční praxe

 

19:00 – 20:05 5. - 7. ročník + 1. II Taneční praxe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÝTVARNÝ OBOR

 

výuka v ZUŠ Stochov v č. 6 s Dagmar Gregorovou

 

 

PONDĚLÍ 13:00 – 15:15

 

 

ÚTERÝ 13:30 – 15:45

 

               16:00 – 18:15

 

 

STŘEDA 13:00 – 15:15

 

                 15:30 – 17:45

 

 

ČTVRTEK 13:15 – 15:30

 

 

 

 

 

 

 

 

LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR

 

výuka v malém sále DK a učebně DK Stochov s Lenkou Skrovnou

 

 

 

STŘEDA – malý sál DK

 

 

15:00 – 16:30 Přípravné studium – 2.ročník Přípravná dramatická

 

průprava, Dramatická průprava

 

 

16:40 – 17:45 3.-7. + 1.-3. ročník II.stupně Dramatická tvorba

 

 

17:45 – 18:35 Práce v souboru

 

 

18:35 – 19:20 Sólový dramatický projev

 

 

19:20  20:05 Sólový dramatický projev

 

 

 

ČTVRTEK – učebna DK

 

 

14:30 – 16:05 Sólový dramatický projev

 

 

16:45  17:30 Teorie dramatické tvorby 1x za 14 dní

 

 

 

Příspěvek na školné

Vytisknout

TERMÍNY  PLATBY:

1. pololetí 15. 9. - 10. 10.

2. pololetí 15. - 31. 1.

Výši platby najdete v jednotlivých oborech.

MOŽNOSTI  PLATBY – hotově na ekonomickém oddělení ZŠ Stochov nebo v ředitelně ZUŠ
(pavilon ZUŠ, přízemí u ved. zař. Terezy Mlynaříkové)

NEBO

účtem – variabilní symbol platí jeden celý školní rok, platba je rozdělena po pololetích
(v. s. bude zaslán e-mailem spolu s informacemi o výši školného)

ČÍSLO  ÚČTU:

19 – 0390804329 / 0800